Tarcza hamulcowa Disc Wave Fixed 203 mm Zobacz większe

Tarcza hamulcowa Disc Wave Floating 203 mm

DV004FLW

Nowy produkt

Firma Galfer wprowadza na rynek rewolucyjną w pełni pływającą tarcze hamulcową. Ekskluzywny produkt na rynku, poprawia właściwości hamowania, oraz zmniejsza drgania do minimum !

Więcej szczegółów

46 Przedmioty

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Zaprojektowana i wyprodukowana w pełni w Hiszpanii tarcza hamulcowa ma całkowicie nowy system montażu powierzchni hamowania. Wewnętrzny rdzeń, umożliwia niewielkie przesunięcia osiowe w dwóch kierunkach, zapewniające poprawne i dokładne wyrównanie między klockami i tarczą podczas hamowania. Te zmiany minimalizują wibrację praktycznie do zera. Pozwalają na silne, regulowane, dokładne i stabilne hamowanie. Poza tym zużycie klocków hamulcowych pozostaje jednorodne w całym ich cyklu "życia".

Galfer nazywa ten nowy system TF (True Floating System).

Różni się od innych dysków dwuczęściowych dostępnych na rynku, ponieważ nie pozwala na oddzielne ruchy, ponieważ mają nieruchome nity. Nowe pływające tarcze GALFER BIKE wykorzystują małe szpilki, które umożliwiają ruchy osiowe. Oznacza to prawdziwe "pływającą tarcze" i całkowitą przerwę termiczną między powierzchnią hamowania a tarczą.

Powierzchnia hamowania i wewnętrzny rdzeń wykonane są ze stali nierdzewnej. Wszystkie tarcze poddawane są procesom hartowania, czarnego malowania przy użyciu elektroforezy, szlifowania i wykończenia powierzchni. Przechodzą te same procesy i kontrole jakości, co wszystkie hamulce GALFER MotoGP i WSBK.


- Wyprodukowane w Hiszpanii
- Waga wg. producenta 160 gr.
- Rozmiar tarczy - 203 mm

 


Zaufaj swoim hamulcom ! Zwiększ siłę hamowania wybierając produkty Galfer.

Dołącz do najlepszych! Klocków i Tarcz GALFER  używa min. wielokrotny mistrz Polski, Mistrz Europy w Downhillu Sławek Łukasik oraz zawodnicy Fabrycznego teamu Polygon Bike